GEOMAGIC WRAP

Modele prosto do druku 3D!

Geomagic Wrap to jeden z najpotężniejszych zestawów narzędzi do przekształcania danych pochodzących ze skanowania 3D i zaimportowanych plików w pozbawione wad, zdefiniowane modele 3D do natychmiastowego użytku na cele inżynierii odwrotnej, symulacji numerycznych, animacji, designu, czy druku 3D.

Jest to oprogramowanie dla każdego, kto ze skanów 3D, zdjęć czy innych formatów plików zamierza wydajnie i w szybki sposób sprawić, że jego modele będą gotowe do dalszego wykorzystania. Od wizualizacji i animacji, przez sztukę, wytwarzanie, druk 3D, archeologię i wiele innych dziedzin.


Rewolucja procesów 3D

Jedną z ważniejszych zalet programu jest jego intuicyjność, łatwość obsługi, optymalna cena w stosunku do otrzymanej ilości narzędzi. Możliwość w szybki sposób przekształcenia chmury punktów prosto do modeli poligonowych i powierzchniowych, które po takiej obróbce są gotowe do wykorzystania. Wirtualne modele, mogą być bezpośrednio wysyłane do drukarek 3D, na cele obróbki ubytkowej, archiwizacji czy analiz numerycznych.

Zastosowanie

    Sztuka

Twórz perfekcyjne dzieła sztuki, skaluj i modyfikuj rzeźby, archiwizuj, udoskonalaj i wypełniaj braki z pomocą 3D. Geomagic Wrap znajduje szerokie wykorzystanie w prezentacji obiektów w zaprojektowanym wirtualnym środowisku 3D, tworzeniu wirtualnych muzeów, wizualizacji dzieł sztuki w trójwymiarze, konwersja „wodoszczelnych” modeli poligonowych do szerokiej gamy dostępnych formatów do celów wytwarzania (modele do prezentacji powstałe w wyniku druku 3D).

    Analizy numeryczne, animacja i film

Szybko twórz perfekcyjne modele 3D rzeczywistych obiektów ze skanów 3D i wykorzystuj do przedstawienia zaawansowanych procesów w Analizach Elementów Skończonych (FEA) i Mechaniki Płynów (CFD). Dodatkowo artyści wizuali i animatorzy mogą je wykorzystać w programach typu Geomagic Sculpt, Keyshot, Blender, Maya, 3ds Max i wielu innych.

    Archeologia

Twórz archiwa dzieł sztuki, wirtualne muzea i galerie. Odtwarzaj wybrakowane elementy, chroń wartościowe przedmioty przed dotykiem i niszczeniem przenosząc je w wirtualny świat.

Comments are closed